nuo 35Eur/m
Priklausomai nuo pasirinktų parametrų.

Turite papildomų klausimų? 
Maloniai laukiame Jūsų skambučio!
+370 632 23243

PRIVALUMAI

Mes juos vadiname roletais su spyruokle, šie roletai puiki alternatyva įprastiems roletams su grandinėle. Roletai valdomi iš apačios į viršų su rankenėle ir yra ypač populiarūs tarp žmonių kurie gyvena pirmuose ir antruose aukštuose, taip pat puikiai tinka vonios kambariui ar kitai patalpai, kurioje norėsite pasislėpti nuo aplinkinių žvilgsnių ir tuo pačiu metu įsileisti šviesos. Varstant langą roleto medžiaga lieka prigludusi prie lango dėl spec. kreipiančiųjų juostų kurios prilaiko audinį norimame aukštyje.

NESTANDARTINIAI PANAUDOJIMO BŪDAI

Taip pat norime paminėti, kad šiuos roletus galima nesunkiai paversti roletais valdomais iš viršaus į apačią sumontuojant gaminį atvirkščiai. Gaminys nepraras jokių techninių savybių – žmonėms nemėgstantiems valdymo su grandinėlės, bei norintiems valdyti langų uždengimą ranka.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Aliumininė kasetė saugo susuktą audinį nuo purvo, dulkių ir kitų fizinių poveikių, bei suteikia estetišką lango ir roleto derinį.

TECHNINIAI DUOMENYS

SUDEDAMOSIOS DALYS: Vamzdis, kasetė, pasirinktas audinys, apatinis audinio profilis su valdymo laikikliu, šoninės U formos kreipiančiosios juostos ir valdymo mechanizmas su spyruokle.

TVIRTINIMO BŪDAI: Prie lango rėmo su mažais medsraigčiais arba savisriegiais.

VALDYMAS:
• Ranka

MAKSIMALUS PLOTIS: Pagal pasirinkto audinio techninius duomenis. 

MAKSIMALUS AUKŠTIS: Pagal pasirinkto audinio techninius duomenis.

GARANTIJA: 24 mėn