nuo 135Eur/vnt.
Priklausomai nuo pasirinktų parametrų.

Turite papildomų klausimų? 
Maloniai laukiame Jūsų skambučio!
+370 632 23243

PRIVALUMAI

Tinklelis durys tai varstomų durų rėmas, pagamintas iš tvirtos konstrukcijos, montuojamas durų nišoje arba prie durų rėmo. Tai patogiausia apsaugos nuo vabzdžių priemonė balkono, ar terasos durims. Šio tipo tinklelis ypač patogus naudoti tuose vietose, pro kurias dažnai vaikštoma, nes tinklelį duris patogų atidaryti iš bet kurios pusės, speciali spyruoklė sugrąžins tinklelį duris į savo padėtį, o įmontuota magnetinė juosta prispaus duris prie rėmo. 

PATIKIMUMAS

Tinklelis durys nepraranda savo pirminės išvaizdos, dėl specialios technologijos, kuri leidžia tinkleliui išlikti įtemptam net po intensyvaus durų varstymo.

GYVŪNAI

Klinetui pageidaujant montuojamas skydelis tinklelio apsaugai arba landa gyvūnams.

SANDĖLIAVIMAS NE SEZONO METU

Tinklelis – durys demontuojamos. Baigus vabzdžių sezonui galite lengvai demontuoti duris, tam neprireiks atsukinėti varžtų – tiesiog nukelkite duris nuo varčios ir tinkamai apsaugokite „žiemos miegui”. Ši procedūra nėra būtina, nes tinklelis durys tikrai nepraras jokių savybių net per šalčiausią žiemos naktį, tačiau dažnai stebima klientų. 

TECHNINIAI DUOMENYS

SUDEDAMOSIOS DALYS: Aliumininiai profiliai, sujungiamieji kampai, magnetinė juosta, varčios.

TVIRTINIMO BŪDAI: Varčios montuojamos durų išorėje.

MAKSIMALUS PLOTIS: 2.0m.

MAKSIMALUS AUKŠTIS: 2.2m.

GARANTIJA: 24mėn.

TINKLELIŲ NUO VABZDŽIŲ TIPAI

Standartinis pilkas tinklelis nuo vabzdžių – puikiai apsaugos patalpą nuo nereikalaujamų svečių.

Tankus antialerginis tinklelis nuo vabzdžių –  vėdinant patalpą apsaugo ne tik nuo vabzdžių, musių ir uodų, bet ir žiedadulkių, ir kitų miesto dulkių.

„Nematomas” tinklelis nuo vabzdžių – pagamintas iš anglies pluošto. Žvegliant yra perregimas ir beveik nematomas. Praleidžia daugiau saulės, oro ir neužtemdo patalpos.

Aliumininis tinklelis – lankstus ir atsparus.  Neatsparus smūgiams. Puikiai tinka gyvūnų apsaugai gyvenantiems viršutiniuose aukštuose.