nuo 25Eur/m²
Priklausomai nuo pasirinktų parametrų.

Turite papildomų klausimų? 
Maloniai laukiame Jūsų skambučio!
+370 632 23243

PRIVALUMAI

Tai greitai montuojamas lango rėmelis su tinkleliu, tvirtinamas prie lango rėmo specialiais laikikliais. Atsparus karščiui, šalčiui bei drėgmei. 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Šio tipo tinklelių universalumas slypi tame, kad pasibaigus uodų bei vabzdžių sezonui, kai nenorima palikti tinklelio ant lango galima greitai ir lengvai demontuoti bei palikti sandeliuoti iki kito vabzdžių sezono pradžios. Tinklelis beveik nepastebimas todėl netamsina patalpos. Galimas antialerginio tinklelelio pasirinkimas – dėl šio tinklelio technologijos galėsite užmiršti apie miesto dulkes bei užmiesčio žiedadulkes, kurios suteikia ne tik diskomfortą, bet ir įvairiausius alerginius susirgimus. Antialerginis tinklelis naudojamas kaip oro filtras – jis nepraleidžia nei vabzdžių, nei dulkių ir žiedadulių vienu metu.

TECHNINIAI DUOMENYS

SUDEDAMOSIOS DALYS: Aliumininiai profiliai, sujungiamieji kampai, tvirtinimo kabliukai bei pasirinktas tinklelis.

TVIRTINIMO BŪDAI: Montuojami langų išorėje ant rėmų metaliniais kabliukais ar magnetais.

MAKSIMALUS PLOTIS: 2.0m.

MAKSIMALUS AUKŠTIS: 2.0m.

GARANTIJA: 24mėn.

TINKLELIŲ NUO VABZDŽIŲ TIPAI

Standartinis pilkas tinklelis nuo vabzdžių – puikiai apsaugos patalpą nuo nereikalaujamų svečių.

Tankus antialerginis tinklelis nuo vabzdžių –  vėdinant patalpą apsaugo ne tik nuo vabzdžių, musių ir uodų, bet ir žiedadulkių, ir kitų miesto dulkių.

„Nematomas” tinklelis nuo vabzdžių – pagamintas iš anglies pluošto. Žvegliant yra perregimas ir beveik nematomas. Praleidžia daugiau saulės, oro ir neužtemdo patalpos.

Aliumininis tinklelis – lankstus ir atsparus.  Neatsparus smūgiams. Puikiai tinka gyvūnų apsaugai gyvenantiems viršutiniuose aukštuose.