MONTAVIMO PASLAUGA

Kokybiškai sumontuosime bei suteiksime garantiją atliktiems darbams. 

Įkainiai: (didesniam kiekiui montavimo įkainiai nustatomi individualiai)

Roletai, žaliuzės ir kiti gaminiai montuojami į lango rėmą nuo 6Eur/vnt. Roletai, žaliuzės, romanetės, širmos ir kiti gaminiai montuojami į sieną (betonas, gipsas) nuo 10Eur/vnt.

Tinkleliai nuo vabzdžių: rėmeliai nuo 2.50Eur/Vnt.; Roletai nuo 8Eur/vnt.Durys nuo 10Eur/vnt.

Apsauginės žaliuzės, grotos nuo 15Eur/m2 (priklausomai nuo darbų sudėtingumo)

AUDINIO KEITIMAS

Mes padėsime sutaupyti. Jeigu ritininės užuolaidos ar diena-naktis sistemos mechanizmas geras – galimas tik audinio keitimas. Taip sutaupysite bent -40% nuo bendros gaminio vertės. Galutinė kaina priklausys nuo pasirinkto audinio ar medžiagos.

ROLETŲ IR ŽALIUZIŲ REMONTO PASLAUGA

Atliekame negarantinius vidinių ir išorinių gaminių remontus: remontuojame ir pašaliname roletų, žaliuzių, romanečių, tinklelių, apsauginių žaliuzių, grotų, markizių ir kt. gedimus.

Vidinių gaminių negarantinių darbų remonto kaina: nuo 12Eur/vnt.Išorinių gaminių negarantinių darbų remonto kaina: nuo 15Eur/vnt.

TRUMPINIMO IR SIAURINIMO PASLAUGA

Taip pat trumpiname ir siauriname visų tipų vidinius ir išorinius gaminius: kasetes, audinius, medžiagas.

Įkainiai: Nuo 16Eur/vnt. (užsisakant didesnį kiekį įkainiai nustatomi individualiai).

KONSULTAVIMAS

Rolvi ilgametę patirtį turintys darbuotojai visada padės išsirinkti Jums tinkamą ir funkcionaliausią gaminį bei suteiks visą reikiamą informaciją atvykus į namus, telefonu ar elektroniniu paštu. Pateiks pavyzdžius, rekomenduos audinį bei tinkamą ir geriausią mechanizmą.

MATAVIMAS BEI ATVYKIMAS 

Nemokamai atvyksime ir išmatuosime dominantį gaminį, padėsime išsirinkti medžiagą bei konsultuosime dominančiais klausimais. Standartinės, įskaičiuotos bendros transporto išlaidos užsisakant, remontuojant, montuojant gaminį nuo 6Eur.

GAMYBA

Dėl maksimaliai optimizuoto užsakymo-gamybos proceso įmonė gali pasiūlyti vieną iš greičiausių gamybos  terminų. Visa Rolvi produkcija – rankų darbo, individualiai Jums.